Poznáte ten trik, ako dokážete zrýchliť výťah, okamžite, lusknutím prsta?

Toto je jeden z marketingových newsletterov, aké pravidelne 2x týždenne zasielam.

Ak sa vám páči, prihláste sa na odber a budem ich posielať aj vám. ❤️

nainštalujte doňho zrkadlo! 😊
 
keď koncom 19. storočia zachvátila celé Spojené štáty mánia stavania mrakodrapov, trápili sa inžinieri s mnohými pôrodnými bolesťami.
 
napríklad tou, že na pohodlný nenáročný presun ste museli nastúpiť do malých stiesnených oceľových kabínok a vydržať v nich aj niekoľko minút.
 
no a ľudia trpiaci klaustrofóbiou pri tom jasné že dostávali panické záchvaty.
 
dlhé roky sa architekti a dizajnéri trápili, ako zlepšiť celú tu použiteľnosť výťahov. zrýchliť ich znamenalo ohroziť bezpečnosť a aj tak by ten problém úplne nevyriešili.
 
a presne tak im napadlo lacné, rýchle a jednoduché riešenie – začali dovnútra montovať zrkadlá!
 
tie opticky zväčšovali priestor, ale hlavne sa v nich ľudia začali obzerať, akí pekní sú .. a ani sa nenazdali a boli na tom svojom poschodí! 😊
 
a to ma privádza k mojej hlavnej pointe, ktorou sa už dlhé roky pri tvorbe riadim, ktorú vrelo odporúčam aj vám.
 
VŽDY, keď budete písať nejaký článok, PR správu, príspevok na sociálne siete, točiť video, hocičo .. VŽDY myslite na toho vášho zákazníka ako je vo výťahu a obzerá sa, aký pekný je.
 
NIKOHO nezaujímajú vaše produkty, vaše služby, vaša značka. keby ste dnes zomreli tak zajtra vypíšu na vašu pozíciu pracovný inzerát, kúpili si v obchode konkurenčný produkt.
 
VŠETCI sme do seba zahľadení egoisti, ktorí sa starajú o seba, svoje rodiny, najbližších kamarátov. a všetky tie firmy a značky máme iba na to, aby nám slúžili v dosahovaní našich potrieb.
 
keď toto pravidlo budete mať napamäti nielen pri vašej tvorbe ale celkovo pri marketingu, okamžite budete vo svojej snahe o 1000% efektívnejší.
 
vidíte, koľko inšpirácie dnes viete načerpať ešte aj z toho obyčajného zrkadla!! 😊

Filip

ODPORÚČAME VÁM: 

Toto bol jeden z marketingových newsletterov, aké pravidelne 2x týždenne zasielam.

Ak sa vám páčil, prihláste sa na odber a budem ich posielať aj vám. ❤️