Predávajte viac produktov

viac zákazníkom za viac peňazí

Máte záujem o oslovenie kvalitného marketingového a biznis publika na Slovensku?

Tak potom berte túto ponuku ako znamenie. 😊

Každý týždeň posielam newsletter a publikujem videá s inšpiráciami, ako byť lepším v marketingu. Ako predávať viac produktov, za viac peňazí, viac zákazníkom. A presne na tomto mieste môže byť aj vaša reklama.

Typy obsahu:

Newsletter odoberá cez 5500+ ľudí, Youtube kanál má 16400+ odberateľov. A či si vyberiete text alebo video, garantujem Vám, že budú mať minimálne 2000 otvorení alebo pozretí. 

Zmienky spracujem podľa dohody a následne zašlem na schválenie. Všetok sponzorovaný obsah jasne označujem, lebo tak je to správne. 

Keď je to vonku, tak okrem organického zásahu obsah tlačíme, ako sa dá. Lebo veď content je king, distribúcia je King Kong! 😊

Obsah publikujem na webe aj so spätným odkazom na Vašu stránku. To všetko komunikujeme cez sociálne siete (Facebook 8900+ sledovateľov, LinkedIn 8400+ sledovateľov, Tiktok 32800 + sledovateľov, Instagram 10800+), ale aj na partnerských médiách (Hashtag.sk, Marketeris.sk, Zamestnaneckaznacka.sk).

Ukážka zmienky v newslettri
Ukážka zmienky v Youtube videu

Cena 200 znakovej zmienky v newslettri je 300 Eur, Youtube zase 500 Eur. Najradšej mám dlhodobé spolupráce, kde najlepšie vidieť efekt, v takom prípade ponúkame aj extra zmienky ako bonus.

Teším sa na spoluprácu,
Filip