Stihnite všetko dôležité

Praktický kurz Time Managementu ⏱️

Tušili ste, že kedysi bolo trendom nemať čo robiť?

Takíto ľudia, nazývali sa flanéri, si len tak bezcieľne chodili po mestách, nasávali atmosféru, rozprávali sa s ľuďmi a zbierali zážitky. Aby ešte umocnili svoj status, tak niektorí pri tom venčili korytnačku. Nech všetci vidia, čo si myslia o zrýchľujúcej sa dobe. Dnes je trend úplne opačný – byť zaneprázdnený.

Vďaka inováciám a moderným technológiám máme možnosti ako nikdy predtým. Pracovať hocikedy, odkiaľkoľvek, s hocikým, stále. Problém je ten, že sme sa stali otrokmi týchto nástrojov. Mailboxy sú plné, dni nabité stretnutiami a videohovormi, médiá a sociálne siete nadizajnované tak, aby požrali akýkoľvek voľný čas.

Skrátka čím viac vymožeností máme, tým menej stíhame. Príde vám to povedomé?  

Presne preto sme vytvorili komplexný kurz time managementu.

filipkuna_kompres

Tento kurz sme pripravili pre všetkých, ktorí chú:

 • Žiť šťastný, zdravý, naplnený život. Aby už žiaden cieľ neušiel, aby sa všetky túžby naplnili.
 • Zlepšiť sa v rozhodovaní. Toľko podnetov zápasí o váš čas a pozornosť, vyberte si tie dôležité.
 • Zvýšiť svoju motiváciu a sústredenie sa. Rozdeľte veľké a nezdolateľné ciele na malé kúsky. Budete spokojnejší, výstupy kvalitnejšie. 
 • Zlepšiť svoju disciplínu. Vybudujte si dobré návyky a zbavte sa tých zlých, všetkej tej prokrastinácie.
 • Znížiť stres na minimum, zlepšiť kontrolu nad všetkými tými úlohami. Váš život nemá riadiť šéf, klient, deti.
 • Zlepšiť balans medzi súkromím a prácou, aby všetky tie povinnosti nešli na úkor šťastia a pohody.
 • Zrýchliť a skvalitniť svoj osobnostný rozvoj. Lepší manažment času = viac energie = viac priestoru investovať do seba = viac príležitostí.
 • Robiť to, čo ich baví a nerobiť to, čo ich nebaví. Schopnosť delegovať je spôsob, ako stihnete viac vecí, kvalitnejšie, za menej času.
 • Uspieť dlhodobo. Lebo to nie je šprint, je to maratón. Nie je dôležité stihnúť viac, je dôležité stihnúť všetko podstatné.
 • Čo v Time management kurze nájdete?

  20 video kapitol

  O tom ako si správne zorganizovať čas a priority. Time management = Life management.

  Praktické príklady

  Do najmenších a najosobnejších detailov ukázané (lebo na tých to človek najlepšie pochopí)

  Úlohy a zadania

  Aby ste si systém organizácie času a priorít vedeli zapracovať do svojho života, vďaka čomu budete mať poupratované v hlave aj živote

  Pravidelný online hovor

  Komunitne, 1x mesačne, 12x ročne, na témy súvisiace s osobnostným rozvojom, zamerané na odstraňovanie prekážok, ktoré vám v ňom bránia

  Diskusné fórum

  S tipmi priamo odo mňa a od celej komunity

  Komunitu

  Podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorí si vzájomne radia, podporujú, pomáhajú

  Ročné členstvo v Time management kurze: 149€

  14-dňová garancia vrátenia peňazí. Ak náhodou zistíte, že to nie je ono.

  22 rokov pôsobím v oblasti médií a marketingu. Najprv som v Zoznam.sk viedol rozvoj produktu, potom priniesol na Slovensko STROSSLE a urobil z neho úspešnú značku. Našu technológiu na odporúčanie obsahu každý rok používa 150+ médií, 500+ klientov, a 3+ milióny čitateľov.

  Všetky moje skúsenosti a vedomosti odovzdávam každý deň ďalej prostredníctvom newslettra, médií a všetkých populárnych sietí. Za 6 rokov som vypublikoval tisíce príspevkov, stoviek videí a newslettrov, odprednášal desiatky prednášok, napísal 3 veľké kurzy a 2 vlastné knihy. Plním si tak svoj životný cieľ – byť učiteľom.

  Veľa športujem, veľa sa vzdelávam, veľkú časť života venujem manželke a výchove našich troch dcér. 

  Každý deň týmito všetkými guľami pozorne žonglujem. Všetky sú dôležité a nechcem, aby žiadna spadla a rozbila sa. Mnoho ľudí sa ma už spýtalo, ako to všetko stíham, nuž som si povedal, že najlepšie o tom vytvorím time management kurz. Lebo každý chce žiť šťastnejší život, ale nie každému sa to darí. Dúfam, že sa vám bude páčiť.