Chcete zarobiť oveľa viac peňazí ako vám momentálne platia? 💰💰

Toto je jeden z marketingových newsletterov, aké pravidelne 2x týždenne zasielam.

Ak sa vám páči, prihláste sa na odber a budem ich posielať aj vám. ❤️

Bill Gates kedysi povedal, že jeden skvelý programátor je hodný 10 000 priemerných programátorov. Reed Hasting, CEO Netflixu, sa zase vo svojej knihe odvoláva na reálny experiment. 9 programátorov dostalo zadanie a na vyriešenie 2 hodiny. Nakoniec z testu vyplynulo, že rozdiel medzi najlepším a najhorším nebol 2 – 3-násobný, ale 20 – 25-násobný.

No a nakoniec vtipný experiment z Japonska, ktorý porovnáva hru troch profi hráčov verzus armádu 100 detí. Vtipne poukazuje, že na určité pozície potrebujete tip-top ľudí.

Nie, mnoho kvalifikovaných úloh nevyriešite tým, že na ne nahádžete hromadu nekvalifikovaných zdrojov. Často nemôžete dúfať, že kvantita vyrovná kvalitu.

Kreatívny priemysel, či už ste programátor, grafik, copywriter alebo stratég, vnímam presne ako tento segment. Kde rozdiely v kvalite bývajú mnohonásobné. A firmy za tú kvalitu buď adekvátne zaplatia človeku alebo zaplatia v podobe premrhaných príležitostí, stratených a nespokojných klientov alebo budú potrebovať viac ľudí/času/nákladov na vyriešenie tých istých problémov.

Ak teda chcete zarobiť viac peňazí, investujte do seba, svojho vzdelania a rozvoja. Aby ste mali tú 5 – 10 – 20-násobnú kvalitu.

Keď sa chcete zlepšiť v content marketingu, potom je fajn začiatkom niektorý z našich kurzov a e-bookov.

Nezabúdajte – nikdy nebudete dosť starí na to, aby ste sa naučili nové veci.

Napríklad ja som sa na staré kolená dal na dráhu Youtubera. 😊 Videli ste už najnovšie videjko o tom, prečo je Santa Claus červený?

Pekný deň.

Filip

ODPORÚČAME VÁM: 

Toto bol jeden z marketingových newsletterov, aké pravidelne 2x týždenne zasielam.

Ak sa vám páčil, prihláste sa na odber a budem ich posielať aj vám. ❤️