Vy by ste si postavili dom na prenajatom pozemku? ­čĄ»

Toto je jeden z marketingov├Żch newsletterov, ak├ę pravidelne 2x t├Ż┼żdenne zasielam.

Ak sa v├ím p├í─Źi, prihl├íste sa na odber a budem ich posiela┼ą aj v├ím. ÔŁĄ´ŞĆ

Zachytili ste minul├Ż rok af├ęru, ke─Ć Facebook zabanoval v Austr├ílii v┼íetky dom├íce m├ędi├í po tom, ─Źo tamoj┼íia vl├ída rozhodla, ┼że Facebook mus├ş m├ędi├ím plati┼ą za zverej┼łovanie ich obsahu?

Alebo rusk├ę influencerky, ktor├ę plakali, ke─Ć zistili, ┼że im v krajine zak├í┼żu Instagram?

To bola vzbura, ke─Ć OnlyFans ozn├ímil, ┼że pornografick├Ż obsah, ten, na ktorom vyr├ístla cel├í platforma a mno┼żstvo here─Źiek na nej, u┼ż nie je dovolen├Ż.

A aj keby v├ím to v┼íetko u┼ílo (blaho┼żel├ím, ┼í┼ąastn├ş to ─żudia ­čśŐ), tak ste isto po─Źuli, ┼że Igorovi Bukovsk├ęmu, zn├ímemu lek├írovi, zablokoval Youtube jeho pracne a poctivo budovan├Ż kan├íl s mili├│nmi pozretiami.

To v┼íetko z├írove┼ł berte ako ve─żk├║ v├Żstrahu pre v┼íetk├Żch tvorcov obsahu, influencerov, m├ędi├í ÔÇô nestavajte svoj dom na prenajatom pozemku.

Lebo fakt je ten, ┼że v├í┼í Youtube kan├íl, Facebookov├í str├ínka, dokonca ani profil na KTOREJKO─ŻVEK soci├ílnej sieti nie je v├í┼í. Patr├ş Googlu, Facebooku, TikToku, TwittruÔÇŽ A kedyko─żvek sa ak├Żko─żvek algoritmus alebo administr├ítor rozhodne, ┼że poru┼íujete ak├ęko─żvek pravidl├í, tak m├íte smolu.

V tom hor┼íom pr├şpade vy ani neviete o zmene algoritmov. Len vid├şte pozvo─żne padaj├║ci z├ísah, ako pomaly krv├ícate a nech sa sna┼ż├şte ako chcete, neviete to zastavi┼ą.

Skr├ítka, ke─Ć sa majite─ż pozemku rozhodne, ┼że v├ím men├ş podmienky, tak m├íte smolu. Vtedy v├ím nepom├┤┼że ani keby ste boli prezidentom USA, Trump by v├ím vedel rozpr├íva┼ą svoje.

A riešenie?

Vyu┼ż├şvajte v┼íetky soci├ílne siete a platformy ako v├í┼ího sluhu.

Vyu┼ż├şvajte ich algoritmy a pozornos┼ą, k├Żm ju m├íte, aby ste ─żud├ş preniesli na v├í┼í web, va┼íu platformu, prihl├ísili sa do v├í┼ího newslettra.

─îo┼że? Do newslettra?

Ve─Ć e-maily s├║ d├ívno m┼Ľtve, retro, out, pre star├Żch!

Pr├íve┼że nie, ├║plne naopak. A pr├íve preto som sa rozhodol nahra┼ą webin├ír, kde som uk├ízal, ak├Ż skvel├Ż a potenci├ílny n├ístroj to je!

Vo webin├íri v├ím uk├í┼żem a poviem v┼íetko, ─Źo viem:
Ôťů ako si to budujeme tak, aby to malo ─Źo najv├Ą─Ź┼í├ş efekt,
Ôťů ak├Ż typ obsahu n├ím funguje najlep┼íie,
Ôťů ak├Ż to m├í pr├şnos pre biznis, ako m├┤┼żete svoje kontakty monetizova┼ą vy,
Ôťů ako si to m├┤┼żete zautomatizova┼ą tak, ┼że ani prstom nebudete musie┼ą pohn├║┼ą, ani ─Źiarku nap├şsa┼ą… A roky v├ím to bude fungova┼ą

Znie to dobre? 

Tak sa prihl├íste (je to zadarmo). ­čśŐ

Te┼í├şm sa na v├ís.

Filip

ODPORÚČAME VÁM: 

Toto bol jeden z marketingov├Żch newsletterov, ak├ę pravidelne 2x t├Ż┼żdenne zasielam.

Ak sa v├ím p├í─Źil, prihl├íste sa na odber a budem ich posiela┼ą aj v├ím. ÔŁĄ´ŞĆ