Tvoríte, makáte, snažíte sa… A výsledky stále nikde?

Toto je jeden z marketingových newsletterov, aké pravidelne 2x týždenne zasielam.

Ak sa vám páči, prihláste sa na odber a budem ich posielať aj vám. ❤️

Ak aj vy dávate to najlepšie zo seba a máte pocit, že vaša práca je nedocenená, spozornite. Táto minúta, tento e-mail môžu byť tým najdôležitejším vo vašej kariére.

Jeden z najlepších youtuberov na Slovensku, PPPeter, si zaspomínal na svoje začiatky. Ako makal, po nociach písal scenáre, úmorne zháňal komparzistov aj rekvizity, desiatky hodín natáčal… Aby nakoniec mal 3000 videní a 2 eurá zarobené. 😊

Ale:
1. bavilo ho to,
2. mal víziu,
3. vytrval.

A to je vlastne jedna z tých najväčších „záhad“, jadrová veda, kľúč k úspechu.

Aby vás čokoľvek, čo robíte, bavilo natoľko, že by ste boli ochotní to robiť pokojne aj zadarmo. Vtedy neriešite, či je pracovný týždeň či víkend či sviatok, vy makáte a nemáte pocit, že pracujete, ale že sa bavíte.

Vízia je dôležitá pre to, aby ste vedeli, kam sa chcete uberať A ZÁROVEŇ vedeli, čo nechcete robiť, čomu povedať nie. Ako sa hovorí, moreplavec, ktorý nevie, kam chce plávať, nebude mať nikdy správny vietor v plachtách.

No a, samozrejme, neprestať, vytrvať. Je veľmi ťažké poraziť niekoho, kto sa nikdy nevzdáva.

Taká je aj celá tá záhada, tajomstvo, ako je možné, že už toľko rokov neprestajne, každý jeden kalendárny deň tvorím pre všetkých, ktorí hľadajú marketingové a predajné inšpirácie.

Ak sa vám príspevky páčia, potom rozhodne príďte na stretnutie fanúšikov toho najlepšieho content marketingu. Budúci utorok od 18.00 h v bratislavskom Hubhube.

V mojej prednáške vám prezradím, čo všetko som sa naučil po viac ako 1800+ napísaných príspevkoch, článkoch, videách. A hlavne, ako to pomôže vášmu biznisu či vám samotným zvýšiť svoju cenu na trhu. 💰💰

A to sa isto mnohonásobne oplatí, že?

Ak je niečo konkrétne, čo by vás zaujímalo, napíšte mi. Čím kritickejšie, tým lepšie. Nech je to atraktívne a poučné zároveň. 😊

Filip

ODPORÚČAME VÁM: 

Toto bol jeden z marketingových newsletterov, aké pravidelne 2x týždenne zasielam.

Ak sa vám páčil, prihláste sa na odber a budem ich posielať aj vám. ❤️