NEZNÁME PRÍBEHY ÚSPEŠNÝCH ZNAČIEK

UŽ AJ NA ˇVAŠEJ ŠKOLE, VO VAŠEJ TRIEDE ČI KNIŽNICI

Milé pani učiteľky, profesorky, milí páni učitelia, profesori,

Vaše povolanie, úlohu, ktorú zohrávate pri výchove budúcich generácií, považujeme za nesmierne dôležitú pre zdravú prosperujúcu spoločnosť. Veľká vďaka za to, čo robíte!

Aby sme Vám našou trochou pomohli vo Vašej misii, radi by sme Vám venovali našu knihu Neznáme príbehy úspešných značiek. Je plná inšpiratívnych príbehov slávnych osobností a firiem ešte pred tým, ako sa slávnymi stali. 

Vaši študenti uvidia, že úspech nie je len o peknej reklame, že konkurencia je neúprosná, že pokiaľ sa nechcú tlačiť v preplnenom autobuse musia prichádzať s novými nápadmi. Zistia, že keď chcú v živote uspieť, tak sa musia stále vzdelávať a počúvať svojich pedagógov. 🙂

Naviac vďaka našim skvelým podporovateľom sme cez crowdfunding kampaň na Startlabe vyzbierali dosť peňazí na to, že Vám môžeme 100 kópií knihy venovať. Zadarmo, na naše náklady, všetkým pedagógom a knižniciam na školách so zameraním na obchod, marketing, komunikáciu, podnikanie. 

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, pokiaľ by ste chceli spestriť svojim študentom výučbu, aby na skutočných príkladoch spoznali, ako funguje svet marketingu a biznisu, tak sa nám určite ozvite.

Napíšte mi, prosím, správu na filip@filipkuna.sk a dotiahneme detaily ohľadom doručenia.

Pre študentov 🧑‍🎓

Milí študenti,

veríme, že vďaka príbehom v knihe Neznáme príbehy úspešných značiek lepšie navnímate a ľahšie si zapamätáte, ako funguje svet marketingu a reklamy. Dúfame, že našou trochou Vám pomôžeme byť v budúcnosti lepšími marketérmi, obchodníkmi, podnikateľmi. 

Ak by ste chceli spojiť príjemné s užitočným, tak urobte Vy ten prvý krok. Pošlite svojim pedagógom odkaz na túto stránku. Povedzte im, že to chcete vyskúšať, zlepšiť sa v tejto oblasti, prečítať si knihu. A že naozaj stačí napísať jeden e-mail podľa návodu vyššie.

Budeme sa tešiť.

Filip a Lenka

ZO ZÁKULISIA: