NEUROMARKETING V PRAXI

UŽ AJ NA ˇVAŠEJ ŠKOLE, VO VAŠEJ TRIEDE

Milé pani učiteľky, profesorky, milí páni učitelia, profesori,

hru Neuromarketing v praxi sme vytvorili s cieľom, aby každý, kto má záujem, pochopil, čo sa deje v hlavách ľudí. Aké nelogické bytosti sme, ako nepredvídateľne sa často správame, ale aj, ako sa to dá šikovne využiť pri dosahovaní našich cieľov v práci i súkromí.

Materiál je k dispozícii aj vo forme bezplatného e-mailingového kurzu alebo kartovej hry, ktorá je dostupná za 26 eur + poštovné v e-shope.

Pokiaľ by ste chceli spestriť svojim študentom výučbu, aby sa praktickou a hravou formou naučili (lebo tak si človek najlepšie zapamätá), aby si vyskúšali prácu v tíme a aj aby si precvičili svoje prezentačné schopnosti, radi by sme Vás v takej snahe podporili.

Na naše náklady Vám pošleme balíček kariet spolu s manuálom a budeme sa tešiť, ak tieto materiály poslúžia svojmu účelu. 

Napíšte mi, prosím, správu na filip@filipkuna.sk a dotiahneme detaily ohľadom doručenia.

Pre študentov 🧑‍🎓

Milí študenti,

ak by ste sa radi zahrali hru Neuromarketing v praxi so svojimi spolužiakmi, aj sa dozvedeli o rozličných skresleniach a skratkách, aj sami vymýšľali vlastné nápady, potom nečakajte, urobte Vy ten prvý krok. 😊

Vysvetlite princípy svojim pedagógom a poproste ich, nech mi napíšu, že by ste si to chceli vyskúšať, zlepšiť sa v tejto oblasti. 

Budeme sa tešiť.

Filip a Veronika
TVOJA PRAVIDELNÁ PORCIA MARKETINGOVÝCH INŠPIRÁCIÍ

Newsletter 2x týždenne priamo do tvojej e-mailovej schránky ❤️