Baví ťa komunikácia s klientmi a chceš so mnou pracovať?

Newsletter obrázky (4) (1)

Mám na teba tri otázky:

1. Baví ťa komunikovať s klientmi, plniť ich požiadavky, robiť ich spokojnými?
2. Hodil by sa ti side job popri práci či štúdiu?
3. Chceš so mnou spolupracovať?

Ak je tvoja odpoveď na všetky tri otázky áno, potom prosím čítaj ďalej, mám tu super ponuku! 😊

Rozbehol som nový veľký projekt Addmention.com, reklamné zmienky v redakčných článkoch na top médiách. Nový formát natívnej reklamy, o ktorom som presvedčený, že na tomto trhu chýba (a nielen na tomto, ale všade vo svete).

Už sme aj rozbehli pilot, získali sme desiatky objednávok… akurát je toho toľko, že absolútne s ničím nestíham. Aj vyvíjať systém, aj robiť tomu celému reklamu, aj administratívu vybavovať, aj zháňať nových klientov… všetko.

Popri tom horíme na úplne základnej veci, na ktorej veľa staviam – na spokojnom zákazníkovi. Lebo keď ho aj získame, tak mi skrátka veľmi dlho trvá, kým to všetko vybavím. Nikto nerád čaká na úrade či u lekára, ale keď musím čakať na čašníka v reštaurácii, kde si za to platím, tak to priam neznášam. 

No a presne s tým potrebujem pomoc. Nájsť si ku sebe niekoho, kto:

  • má príjemné vystupovanie
  • má slušnú komunikáciu (aj po gramatickej stránke)
  • vie rýchlo reagovať a plniť požiadavky klientov

Nezáleží mi úplne na skúsenostiach (aj keď samozrejme to je len výhodou), záleží mi na tom, aby bola v tebe vášeň pre content marketing a natívnu reklamu. Aby ťa to bavilo natoľko, že časom budeš prichádzať s nápadmi na vylepšenie a aj ich realizovať, že sa budeš chcieť stále vzdelávať a zlepšovať.

Môžeš nastúpiť kľudne hneď, môžeš pracovať z domu, platíme 7 Eur/hodinu. Odhadujem to na max. 60-80 hodín mesačne, ale kto vie, koľko zaujímavých úloh si dokážeš vygenerovať. 😊

Ak ťa to zaujalo, pošli prosím životopis aj s motivačným listom na martina.sebikova@strossle.com

Ak chceš so mnou pracovať fakt veľmi, potom ti odporúčam prečítať si článok Ako vás zoberú do práce vašich snov, zvlášť bod 7 a 8 😊

Teším sa na teba 😊
Filip