STRETNUTIE FANÚŠIKOV CONTENT MARKETINGU

31.5.2022
18:00 - 20:00
v HubHub

3 prednášky, marketingový kvíz, krst kartovej hry .. všetko v jeden večer 😊

SOM FANÚŠIK CONTENT MARKETINGU A CHCEM SA ZÚČASTNIŤ!

Milí fanúšikovia toho najkvalitnejšieho content marketingu,

Mám pre vás skvelý marketingový tip, top megatrend, ste pripravení?

Nič nemeňte a pokračujte v tom čo robíte – tvorte a šírte kvalitný, hodnotný obsah. Vidíte to všade okolo seba: GDPR, ePrivacy, obmedzovanie cookies tretích strán, všetky tie aféry ohľadom súkromia a špehovania. Keď Apple dal používateľom možnosť, či chcú byť sledovaní, 96 % ľudí nesúhlasilo. Meta Platforms Inc. tento jediný krok len v 2022 bude stáť 10 MILIÁRD dolárov.

Môžete si teda byť istí nasledovnými dvoma vecami:

1. Všetok ten performance marketing bude naďalej dostávať facky zľava sprava. Sociálne siete sú nový tabakový priemysel.

2. O to dôležitejší bude kontext, že budete ponúkať hodnotný, užitočný obsah. Taký, ktorý zákazníkov neotravuje, ale, naopak, sami ho vyhľadávajú, ba priam sú ochotní si zaň aj zaplatiť.

Najlepší čas začať tvoriť bol 20 rokov dozadu.

Druhý najlepší čas je dnes!

Prijmite preto, prosím, moje pozvanie a príďte 31. 5. o 18:00 do HubHub priestorov (Mlynské nivy 16) na našu content marketérsku stretávku.

Čo vám ponúkneme v 2 hodinovom programe?

Tri prednášky, ktorých cieľom bude inšpirovať vás, aby ste začali tvoriť, budovať svoje vlastné firemné aj osobné značky:

1. dámy z Levosphere prezradia, čo im dala, vzala a naučila už takmer 3 ročné pravidelné publikovanie marketingových podcastov a rozhovorov. 

2. s Veronikou, spoluautorkou hry Neuromarketing v praxi, nahliadnete do hláv zákazníkov. Lepšie pochopíte, čo sa tam v nich deje, predáte im viac a oni ešte budú spokojnejší. 

3. ja (Filip) zase porozprávam o svojej 5 ročnej podnikateľsko-tvorcovskej púti. Uplynulých 5 rokov, každý jeden kalendárny deň, či je piatok či sviatok či Vianoce, tvorím a šírim príspevky o marketingu, komunikácii a predaji. Čo som sa naučil, v čom som zlyhal, ako z toho viete vyťažiť vy?

Okrem toho pokrstíme karty Neuromarketingu v praxi a zasúťažíme si v marketérskom kvíze o polročné štúdium na Digitálnej univerzity (v hodnote 690 Eur) … A hlavne, po toľkých rokoch uvidíte normálne živých ľudí z fachu! 

Príďte pozdieľať svoje skúsenosti, poradiť sa o otázkach, s ktorými si neviete rady či si len tak ponetworkovať. Kto by to bol kedy povedal, že si budeme chcieť oddýchnuť od home officu a všetkých tých Zoomov a Google Meetov.

Počet lístkov je obmedzený, kapacity sú limitované, aby sme si udržali príjemnú komunitnú atmosféru. Preto odporúčam príliš neotáľať. 🙂

Veľmi sa na vás všetkých tešíme. 

Filip a celý kolektív

SOM FANÚŠIK CONTENT MARKETINGU A CHCEM SA ZÚČASTNIŤ!