NEUROMARKETING

V PRAXI

POCHOPTE, ČO SA DEJE V HLAVÁCH ZÁKAZNÍKOV

Myslíte si, že ste slobodní ľudia? Že reklama na vás nefunguje?

Že všetky rozhodnutia sú vaše vlastné a nikto s vami nedokáže manipulovať?

Hahaha, zlatí. 😊

My všetci sme v skutočnosti tvory veľmi ľahko ovplyvniteľné. Existuje k tomu množstvo rozličných experimentov, knižiek a videí, ktoré ukazujú, ako nelogicky sa vieme správať. Skúsení marketéri ovládajú mnoho trikov a fínt, ako ich jemne a nenápadne poštuchnúť. Nech tí váhajúci kúpia a tí nakupujúci nech kúpia viac.

Práve preto sme spojili sily s medzinárodne certifikovanou koučkou Veronikou Šustrovou a vytvorili špecializovaný kurz, v ktorom nahliadneme zákazníkom do ich hláv. Odkryjeme si tie najčastejšie, najväčšie a najefektívnejšie triky. Vysvetlíme, prečo fungujú a dáme inšpirácie, ako by ste ich mohli použiť aj vy – môžete si o nich vypočuť i v našom podcaste s Levospehere.

Lebo veď, kto by nechcel predávať viac? ❤️

Kurz je zadarmo, rozdelený do 32 e-mailov, každý týždeň po dva tipy. Spolu teda bude trvať takmer štyri mesiace. Robíme to úmyselne, aby ste mali dostatočný časový priestor prečítať si jednotlivé kapitoly, nasať ich význam a ideálne sa aj zamyslieť, ako ich viete využiť vo svojej firme.

Na záver kurzu máme pre vás pripravené aj prekvapenie – špeciálnu kartovú hru Neuromarketing v praxi. Tú si budete môcť vytlačiť a zahrať so svojimi kolegami pri brainstormingu na firemnej porade, ale pokojne aj sami doma, keď budete rozmýšľať, ako celý ten svoj marketing a obchod posunúť ďalej.

Karty si budete môcť stiahnuť a vytlačiť. Odkaz bude v poslednom e-maili ako poďakovanie všetkým úspešným „absolventom“. Vidíte, nedostupnosť a exkluzivita, to je hneď prvý trik. Hneď je tá hra vzácnejšia, však?

Ak nechcete čakať či trápiť sa s tlačiarňou a nastavovaním papierov, môžete si karty rovno kúpiť. Pedagógom, ktorí chcú svojim študentom spestriť výučbu, hru radi venujeme, na naše náklady. Stačí sa nám ozvať, prípadne milí študenti dajte vyučujúcim vedieť o našom programe pre školy.

TRAILER HRY: 

Karty si môžete kúpiť, pre seba, do firmy, či ako darček. Sú vytlačené na kvalitnom 350g papieri a majú krásne metalické efekty.

Vhodné pre všetkých, ktorí:
1. chcú mať všetky tipy pokope na jednom mieste,
2. nechcú čakať, kým sa dostanú na koniec kurzu,
3. sa nechcú trápiť s tlačiarňou a nastavovaním papierov.

Na karte je vždy uvedený názov konkrétneho efektu/klamu aj s QR kódom/odkazom na stránku, kde je detailne rozpísaný, s príkladmi aj úlohou pre vás. Pre hranie je teda nutné, aby ste mali pri sebe mobil či počítač s internetovým pripojením. Pozrite si ukážku kariet a pravidlá hry  a pozrite si Trailer hry aby ste vedeli, čo čakať.

Cieľ hry je jediný – aby ste naozaj zarobili viac peňazí, pre seba i svoju značku. No povedzte, o koľkých spoločenských hrách, ktoré ste kedy hrali, toto dokážete povedať? 😁

Vidíme sa v kurze,
Filip a Veronika